آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 27 دی 1400 08:05
معاون دادستان مرکز گلستان خبر داد:

لغو مرخصی زندانیان سرقت تا پایان فروردین

معاون دادستان مرکز استان گلستان از اجرای طرح ضربتی قضایی و انتظامی برای کاهش سرقت های خرد در گرگان خبر داد.
مهدی رزاقی نژاد با اشاره به اینکه دستگاه قضا بر اساس رسالت های خود امنیت مردم را خط قرمز خود می داند، اظهار کرد: ما در راستای ایجاد امنیت برای مردم و برخورد قانونی با مجرمان هیچ اهمالی را به خود راه نخواهیم داد و همواره بر اجرای دقیق قانون با حفظ کرامت انسانی تاکید می کنیم.
وی با بیان اینکه در راستای ایجاد ناامنی برای مجرمان و برخودر با سرقت ها در سطح شهرستان گرگان طرح ضربتی کاهش سرقت های خرد در مرکز استان اجرایی شده است، افزود: در قالب این طرح گشت های انتظامی در سطح شهر بیشتر می شود و بسیجیان هم در قالب گشت های رضویون در محله های شهر حضور پررنگ تری خواهند داشت .
معاون دادستان مرکز استان گلستان با تاکید بر اینکه شناسایی خریداران اموال مسروقه، هم شروع شده است، خاطرنشان کرد: تقاضای اشد مجازات در کیفرخواست برای سارقان و صدور قرارهای تامین کیفری سخت گیرانه هم از ظرفیت های قانونی است که به منظور بالابردن هزینه ارتکاب جرم برای سارقان در دادسرا و دادگاه اعمال می کنیم.
رزاقی نژاد از لغو مرخصی همه سارقان تا فروردین ماه سال آینده هم خبر داد و گفت: در کنار اقدامات دستگاه قضایی و نیروی انتظامی باید دستگاه های اجرایی و حمایتی نیز برای بهبود معیشت مردم تلاش کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی