آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 29 تیر 1400 09:41
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و سرپرست سازمان همیاری برگزار شد؛

جلسه فوق‌العاده شورای سازمان شهرداری های مازندران

 

 

جلسه فوق‌العاده شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان مازندران به ریاست دکتر رازجویان؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رییس هیأت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان، و با حضور مهندس محمدی تاکامی؛ مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها و مهندس طالبی؛ سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران و مشارکت ویدئو کنفرانسی شهرداران مرکز استان در ساختمان استانداری مازندران برگزار شد.
در این جلسه، مهندس رازجویان بر لزوم جدیت شهرداران در حوزه مدیریت شهری و نظارت بر سلامت کاری شهرداری و نیز ادامه روند اجرایی پروژه‌ها تاکید کردند.
سپس مهندس طالبی، گزارشی از عملکرد سازمان همیاری شهرداری‌های استان مازندران ارائه کردند و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، از زحمات مدیرعامل و کارکنان این سازمان بابت پرداخت و جبران بدهی‌های کارکنان و معوقات بیمه و مالیات گذشته تقدیر نمودند.
در ادامه، جلسه مذکور وارد دستور کار اعلام شده گشت و پس از بحث و تبادل نظر، مواردی به شرح ذیل به تصویب رسید:
1 - براساس بند 10 از ماده 10 و ماده 11 اساسنامه سازمان، در خصوص انتخاب اعضای اصلی و علی‌‎البدل و بازرس سازمان، شهرداران بهشهر، رامسر، بهنمیر و نوشهر به‌عنوان اعضای اصلی و شهرداران ایزدشهر و خلیل‌شهر به‌عنوان عضو علی‌البدل هیات مدیره به مدت سه سال و براساس بند 20 اساسنامه، آقای رستم احمدی به‌عنوان بازرس به مدت یک سال انتخاب شدند.
2 - از آنجایی که براساس بند 16 از ماده 10 اساسنامه سازمان، امکان تمدید موسسه بازیافت وجود ندارد و با توجه به نیاز مبرم شهرداری‌های استان و لزوم تاسیس شرکت زیرمجموعه در سازمان، براساس ماده 4 اساسنامه، مقرر شد تا سازمان همیاری در چارچوب قانون تجارت نسبت به تاسیس شرکت یا خرید سهام اقدام نماید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی