آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 30 خرداد 1400 08:11
استاندار گلستان اعلام کرد؛

مشارکت ۶۱ درصدی گلستانی‌ها در انتخابات

استاندار گلستان، پیش از اعلام قطعی برندگان انتخابات 28 خرداد، یادآور شد که بیش از ۸۰۰هزار تعرفه مصرف‌شده، نشان از مشارکت نزدیک به ۶۱درصد مردم استان در انتخابات را دارد.
حق‌شناس گفت: فرایند اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد 29 خرداد ادامه داشت و درب‌های حوزه‌های اخذ رای بسته و تنها از کسانی که در داخل حوزه بودند، رای‌گیری شد.

برنده اصلی انتخابات ۲۸ خرداد مردم بودند
نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی، از حضور پرشور و تعیین کننده مردم به‌عنوان برگ برنده اصلی انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراها یاد کرد.
رضا حاجی پور، گفت: با وجود هیاهو و جوسازی‌هایی که بیش از ۵۰۰ شبکه فارسی زبان خارجی علیه جمهوری اسلامی و مأیوس کردن مردم ایران برای کم اهمیت جلوه دادن مردم درانتخابات به راه انداخته بودند، خوشبختانه و مطابق انتظار، مردم، بی توجه به این جریان‌سازی‌ها بودند. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بازدید از شعبه‌های اخذ رأی درسطح شهرستان آمل خوشبختانه مردم غیرت‌مند و عزیز حضور همه جانبه داشته‌اند، تصریح کرد: افرادی که در این دوره برای کاندیداتوری شرکت کردند، بدانند این حضور پرشور مردم مسؤولیت و رسالت خدمت‌گذاری آنها را سنگین‌تر می‌کند. حاجی پور، درباره بازتاب جهانی انتخابات نیز گفت: بدخواهان نظام باید بدانند با مردمی فهیم مواجه هستند که هرگز برای سرنوشت خودکوتاه نخواهند آمد و این همایش ملی نشانگر اتحاد، انسجام همراهی و همدلی ملت است.
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برنده انتخاباتی دیروز، مردم عزیز و سربلند کشورمان هستند که با حضور همه‌جانبه برای خادمین خود دلگرمی ایجاد کردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی